IRT (تومان)
تومان
تومان
Euro Member Countries
India Rupee
ریال ایران
پایتون برای مبتدیان

پایتون برای مبتدیان

در وب
ایجاد شده توسط رابرت رانسدل
3 کاربران در حال پیگیری این دوره آینده هستند

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

برای یادگیری زبان پایتون

برای یادگیری مهارت های CORE برای درک هر زبان برنامه نویسی

شرح دوره

این دوره آموزشی پایتون برای مبتدیان برای دانش‌آموزانی که می‌خواهند بدانند پایتون چگونه کار می‌کند و همچنین برای کسانی که کاملاً در برنامه‌نویسی جدید هستند, طراحی شده است.


زبان پایتون سینتکس بسیار ساده ای دارد (روش نوشتن آن) و یکی از قدرتمندترین زبان ها برای یادگیری است زیرا می توان از آن برای موارد مختلف استفاده کرد.


مشاغل در این زمینه واقعاً پرسود هستند و دانستن این زبان به شما در پیدا کردن شغل و کسب درآمد بسیار بیشتر از سایر توسعه دهندگان برتری می دهد. تعداد توسعه دهندگان پایتون به اندازه زبان های دیگر نیست, زیرا مردم فکر می کنند سخت است. یادگیری پایتون بسیار آسان است اما بسیار قدرتمند است زیرا دارای امکانات زیادی است.


پایتون هر روز سریع‌تر و سریع‌تر در حال رشد است و در طول سال‌ها به دلایل زیادی از بسیاری از زبان‌های دیگر پیشی گرفته است که به زودی متوجه خواهید شد.

نیازها

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

سؤالات متداول

این دوره با توضیح اینکه واقعاً برنامه نویسی چیست شروع می شود؟ آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چگونه چیزها در یک برنامه عمل می کنند؟

نظرات (0)

گزارش دوره

لطفاً در مورد گزارش کوتاه و واضح توضیح دهید.

اشتراک گذاری

دوره را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

GDPR

هنگامی که از هر یک از وب سایت های ما بازدید می کنید، ممکن است اطلاعاتی را در مرورگر شما ذخیره یا بازیابی کند، عمدتاً به شکل کوکی. این اطلاعات ممکن است در مورد شما، تنظیمات برگزیده یا دستگاه شما باشد و بیشتر برای اینکه سایت همانطور که انتظار دارید کار کند استفاده می شود. این اطلاعات معمولاً مستقیماً شما را شناسایی نمی کند، اما می تواند تجربه وب شخصی سازی شده تری را به شما بدهد. از آنجایی که ما به حق شما برای حفظ حریم خصوصی احترام می گذاریم، می توانید برخی از انواع کوکی ها را مجاز نکنید. برای اطلاعات بیشتر و مدیریت تنظیمات برگزیده خود، روی عناوین دسته بندی های مختلف کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که مسدود کردن برخی از انواع کوکی ها ممکن است بر تجربه شما از سایت و خدماتی که ما می توانیم ارائه دهیم تأثیر بگذارد.